Hakkımızda

Hakkımızda

Kendi sektörünün öncü firmalarından olan Kimalsan Alüminyum A.Ş. Konya’da  Tatlıcak  mahallesinde  2000 m2  kapalı alanda gelişmiş son sistem makine parkuru ve 50  kişilik  deneyimli kadrosu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamızın üretim bandındaki ;

*Strüktürel Silikon Giydirme

* Yarı Kapalı Giydirme Cephe

* Transparan Giydirme Cephe Kaplamaları

* Çatı Işık Sistemleri

* Kompozit Panel Cephe Kaplamaları

* Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız Alüminyum doğrama

* Özel Tasarımlı Alüminyum Saçak ve Markizler

* Güneş Kırıcılar

* Otomatik Kayar Kapılar {Fotoselli vs.}

* Hermetik Kayar Kapılar {Ameliyathane}

* Ofis Bölme Sistemleri

* PVC doğrama sistemleri

* Alüminyum Doğrama Sistemleri

* Alüminyum, Krom ve Camlı Korkuluk Sistemleri

* Katlanır, Sürme Cam Balkon Sistemleri

* Duşakabin Sistemleri

* Alüminyum, Karolam, PVC Asma Tavan

* Alüminyum Panjur Sistemleri

* Alüminyum Kepenk Sistemleri

* Endüstriyel Kapı Sistemleri

* Ferforje kapı ve korkuluk sistemleri üzerine çalışan firmamız profesyonel üretim kadrosu  ve müşteri memnuniyeti  odaklı çalışma anlayışıyla sektöründe kısa sürede başarılı projelere imza atmıştır.

* Firmamız 2018 yılında  Schüco partner olarak dünyaca ünlü Alman Firması Schüco Alüminyum ile  çalışmaya başlamış olup,  Alüminyum sektöründe gücümüze güç katmış olmaktayız.

* Türkiye’nin  bir çok ilinde 600’ e yakın firmaya vermiş olduğu hizmetler ile sektörünün en çok tercih edilen firması olmanın haklı gururunu çalışanlarımızla ve müşterimizle yaşıyoruz.

* Temel prensibimiz; yaptığımız işlerin en iyisini ve en kalitelisini yapmak ve işin tesliminden sonra müşterilerimizin memnuniyetini her daim sağlayabilmektir.

* Alüminyum günümüzde olduğu gibi gelecek yıllarda da inşaat sektöründe en çok tercih edilen ürün olacağını düşünüyoruz. Alüminyum paslanmayan, tekrar boya istenmeyen, hava şartlarından etkilenmeyen,  çürümeyen bir malzemedir. En önemlisi de estetik olarak göze hitap eden alüminyum, aynı zamanda geri dönüşümü olan bir maddedir.  Alüminyum  ve türevleri üzende hizmetlerin bina eden firmamız,  Orta Anadolu’nun sektöründe yüksekten bir deri olduğunu siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz destek;  üretim ve hizmet akışımızın kaynağıdır.

Kimalsan Markası,

Alüminyum uygulamaları üzerine yapılarınıza atılmış sağlam bir imzadır.   

 

Hasan Hüseyin KOCAMAN

Yönetim Kurulu Başkanı