ab-img
ab-img
30 +

Yıllık Tecrübe

ab-img
ab-img

HAKKIMIZDA

Kendi sektörünün öncü firmalarından olan Kimalsan, 28 Ocak 2002 yılında Konya Eski Marangozlar Sanayinde 200 m2 mütevazi bir dükkân da üretim hayatına başlamıştır. 2015 yılına kadar faaliyetlerine burada devam Kimalsan, 2013 yılında Konimsan Sanayinde sektörünün en modern üretim tesislerini kurmak için fabrikasının temellerini atmış ve 2015 yılında yeni fabrikasına taşınmıştır. Türkiye’nin bir çok ilinde 600’e yakın firmaya vermiş olduğu hizmetler ile sektörünün en çok tercih edilen firması olmanın haklı gurununu çalışanlarımızla ve müşterilerimizle yaşıyoruz. Temel prensibimiz; yaptığımız işlerin en iyisini ve en kalitelisini yapmak ve işin tesliminden sonra müşterilerimizin memnuniyetini her daim sağlayabilmektir.

Projeler

Geri
İleri
testimonial-img
Kimalsan Alüminyum

Neden Kimalsan Aluminyum

Estetik Tasarım ve Özelleştirme

Kimalsan Alüminyum, estetik açıdan çekici ve özelleştirilebilir ürünler sunar. Projelerinize uyacak şekilde farklı renkler, stiller ve tasarımlar sunuyoruz. Müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için esnek çözümler sunarız, böylece her detayda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

quote-icon

Kalite Ve Dayanıklık

Kimalsan Alüminyum, yılların deneyimi ve uzmanlığıyla alüminyum ürünler konusunda en yüksek kaliteyi sunar. Ürünlerimiz, dayanıklılık ve uzun ömür için tasarlanır ve müşterilerimize uzun vadeli çözümler sağlar. Kalite, bizim için önceliklidir ve ürünlerimizin her aşamasında dikkatle kontrol edilir.

quote-icon

Haberler & Blog