Güneş Kırıcı

Güneş Kırıcı

Güneş Kırıcı

Güneş ışınlarının “istenen oranda” kesilmesini sağlayacak tasarımların kolayca uygulanmasını sağlayan prekast güneş kırıcı ve kafesler, istenen her tasarımda üretilebilmektedir. Prekast malzemenin sağladığı avantajlarla uzun süreli kullanım imkanı sunan güneş kırıcılar, böylelikle uzun vadeli kullanım sağlayan en ekonomik seçeneklerdir. Firmamız modern teknoloji ürünü yeni nesil kalıplama sistemlerinden yararlanmakta ve her ölçekten talebi karşılayabilecek teknik imkana sahiptir.

Dış cephe uygulamalarında istenen her formun kullanılmasını sağladığı için estetik anlamda geniş varyasyon seçenekleri sunan prekast güneş kırıcılar, mimari açıdan sağladığı avantajları işlevsellik açısından da sürdürür. Sadece güneş ışınlarının kırılmasını ve engellenmesini sağlamayan prekast güneş kırıcılar, güneş ışınlarının istenen şekilde kontrol edilmesine de fırsat tanır.

Farklı cephelerde özel tasarımlarla güneş ışığının iç mekana farklı seviyelerde girmesi sağlanabilir çünkü prekast malzeme sınırsız form seçeneği sunduğu ve çok hafif olduğu için her tip mimari tasarımın kolayca uygulanmasını sağlar.