Kaliteli İmalat Deneyimli Ekip
Profesyonel İşçilik

Özbekistan Semerkant

ab-img
ab-img
30 +

Yıllık Tecrübe

ab-img
ab-img

HAKKIMIZDA

Kaliteli iş yapmak her zaman çok iş yapmak anlamına gelmez. İşimizi günümüz teknoloji şartlarının en iyi haline getirir ve profesyonel uygulama kadromuzla, verdiğimiz eğitimlerle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak işimizi tamamlarız. Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek tasarım ve detayları geliştiririz

Projeler

Geri
İleri
testimonial-img
Kimelsan Prekast

Prekast Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Prekast Beton

Cephe giydirmi prekast, genellikle betondan üretilen önceden yapılmış (prekast) elemanları içerir. Bu elemanlar fabrikalarda üretilir ve daha sonra inşaat sahasına taşınarak monte edilir.

quote-icon

Cephe Kaplaması

Cephe giydirmi prekast, binaların dış cephesini kaplamak için kullanılır. Bu, binanın estetik görünümünü iyileştirmenin yanı sıra yapıyı dış etkenlere karşı korumak amacıyla yapılır.

quote-icon

Çeşitli Tasarım Seçenekleri

Cephe giydirmi prekast elemanlar, farklı tasarım seçenekleri sunar. Renk, dokular, desenler ve şekiller açısından çeşitlilik gösterebilir, böylece mimari tasarıma uyum sağlar.

quote-icon

Hafif ve Dayanıklı

Prekast beton genellikle hafif, ancak dayanıklı bir malzemedir. Bu özellik, montaj sırasında işçilik maliyetlerini azaltabilir ve yapıya mükemmel dayanıklılık sağlar.

quote-icon

Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz